ایران زاب یک تیم جوان و فعال است که تلاش دارد با توجه به تحریم های ظالمانه علیه کشور عزیزمان و مشکلات فراوان پرداخت های ارزی این امکان را به دانشجویان، متخصصین و کسانی که قصد مهاجرت دارند بدهد که در سریع ترین و راحت ترین شکل ممکن پرداخت های دانشجویی و مهاجرتی خود را انجام دهند.

در شرایطی که کاسبان تحریم و صرافی ها اعداد غیر منطقیی را برای حواله های ارزی و دانشجویی دریافت میکنند، ما در تلاشیم هزینه ها و کارمزد این گونه حواله ها را به حداقل رسانیم.

لازم به ذکر است که منابع پرداختی ما به درآمد ارزی برنامه نویسان، طراحان و متخصصینی هست که برای خارج از ایران کار میکنند، به همین دلیل منابع مالی و پرداختی ما محدود میباشد، به همین دلیل پرداخت های ما محدود به پرداخت های دانشجویی و مهاجرتی است تا بتوانیم از این طریق به دوستان کمک نمایم. پس از واریز حواله های شخصی معذوریم.

ایران زاب تابع فوانین جمهوری اسلامی می باشد و همان طور که قبلا ذکر شد، تمامی خدمات از طریق منابع ارزی غیر داخلی (منشا خارجی) استفاده میشود و هیچ ارزی از طریق خدمات این وبسایت از کشور خارج نمی گردد، چه بسا به با تسهیل کسب درآمد ارزی باعث افزایش ورود ارز به کشور می شود.

در صورتی که از خدمات ما استفاده کرده اید و ما توانسته ایم رضایت شما را جلب کنیم، از شما خواهشمندیم ما را به دوستان و آشنایانی که نیاز به پرداخت حواله های ارزی دانشجویی دارند معرفی کنید تا بتوانیم به افراد بیشتری در این زمینه کمک کنیم.